Ural Solo
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ural Solo 2014
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | bokser |
|---|---|
| Izvrtina | 78 mm |
| Gib | 78 mm |
| Moč motorja | 41 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 5500 min-1 |
| Navor | 57 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 4300 min-1 |
| Zaganjalnik | Električni, Sunek |
| Tip sklopke | Suha |
| Prenos moči | kardanska gred |
| Število prestav | 4 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 749 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
Zadnje zavore
| Vrsta | Boben |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 18 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 18 palcev |
| Dolžina | 2224 mm |
| Širina | 850 mm |
| Višina | 1300 mm |
| Višina sedeža | 810 mm |
| Suha masa | 215 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
Ural Solo Zgodovina
Ural Solo 2010

38 KM
745 cm3
225 kg
Ural Solo 2008

40 KM
745 cm3
215 kg
Ural Solo 2007

40 KM
745 cm3
215 kg
Ural Solo 2006

40 KM
745 cm3
215 kg
Ural Solo 2005

40 KM
745 cm3
215 kg
Pogosta vprašanja Ural Solo
- Kateri je boljši? Ural Solo ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ural Solo?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Ural Solo.
- Kako priljubljen je Ural Solo?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Ural Solo.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.

















